Ege Raf Sistemleri | 0530 290 71 91

Galvaniz Üretim Arşiv Odası Rafları

-18 Dereceye kadar soğuk hava odalarında kullanılabilr.

Standart Ölçüler

En: 90cm, 120cm, 150cm, 180cm

Boy: 200cm, 250cm, 300cm

Derinlik: 32cm, 40cm, 50cm, 60cm, 70cm, 80cm

Geçmeli raf sistemi sayesinde raflar kolayca sökülüp takılabildiğinden masrafsız bir şekilde yer değişimleri yapılabilr. 90 Derece köşe yapısı, depolama kapisitesini en üst seviyeye çıkarır. Endüstriyel alanlar kadar her türlü iç mekanlar, dükkanlar, mağazalar ve ofisler için de uygundur. Galvaniz çelik malzeme, ürün dayanıklılığı ve korozyon koruması sağlar. Civatasız, geçmeli kolay ve hızlı montaj sağlamaktadır. Tüm ürün grupları yüksek teknolojik tasarımlar içerir. Zengin aksesuar çeşitleri bulunmaktadır.

Galvaniz çelik kullanımı sayesinde zaman içinde ürün yüzeyinde herhangi bir bozulma meydana gelmez. Birçok farklı ölçülerdeki modüler yapılara uygundur. Asma platform ve çok katlı sistemlerde yüksek performans profili sayesinde 8 metre yüksekliğe ulaşmaktadır. Mükemmel yük taşıma kapasitesine sahiptir. Zengin aksesuar çeşitleri bulunmaktadır.

Tamamlayıcı parçalar kullanılarak ekonomik bir şekilde depo alanları büyütülebilir. Depo raflarının tüm parçaları EN10204 standartlarına uygun yüksek dayanımlı galvaniz çelikten uluslararası standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Rafların mukavemetini arttıran çift taraflı bağlantı kirişleri kullanılmaktadır. Deliksiz kapalı galvaniz profiller depolama sisteminin dayanımını arttırmaktadır. Yüksek teknolojik tesislerdeki seri üretim sistemleri ile fiyat avantajı sağlamaktadır.