Ege Raf Sistemleri | 0530 290 71 91

Askılı Raf Sistemleri

21.01.2022
Askılı Raf Sistemleri

Askılı raf sistemleri genel olarak konfeksiyon ile tekstil sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Konfeksiyon sektöründe ürünlerin muhafaza edilmesi, teşhir edilmesi için çok kullanılmakta olan askılı raf sistemleri, gömlek, etek, pantolon, ceket, kaban vb. ürünlerin askılı raf sistemleri ile muhafaza edilmesi en ideal kullanımdır. Askılı raf sistemleri asılmak sureti ile teşhir edilmesi gereken tüm ürünler için en ideal olanıdır.

Askılı raf sistemleri yapılışı, montajı ve istenildiğinde değiştirilmek istenmesi bakımından oldukça pratik bir kullanım avantajı sağlamaktadır. Dolayısı ile de çeşitlilik göstermesi, durumu, mekana ve konsepte göre yapılmak istenen değişikliklerin yapılabilmesi bakımından çok kolay bir kullanım sağlamaktadır. Bu nedenle de konfeksiyon ya da tekstil sektöründe mağazalarda çok sık görülebilen bir sistemdir. Askılı raf sistemlerinin ayaklarına takılan modüler sistem ile her iki tarafında bulunan uçlara yerleştirilen tırnaklı konektörlerin birleşmesi ile kolayca oluşturulabilmektedir.

Askılı raf sistemleri için özellikle içten geçmeli şeklinde tasarlama yapılmaktadır. Bu da montaj sırasında büyük kolaylık sağlamakta ve demonte olarak da istenilen yere kolayca taşınabilmektedir.  Üretim aşamasından montaj aşamasına kadar büyük kolaylık sağlayan askılı raf sistemleri kaliteli yapıldığı sürece uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü olmasının yanında kolayca şeklinin değiştirilebilmesi de ilerleyen yıllarda askılı raf sistemleri üzerinde yapılmak istenen değişeme de kolayca cevap verebilmektedir.

Askılı raf sistemleri her sektöre her ihtiyaca kolayca ve çabucak cevap verebilmektedir. Duvarlara asılan modelleri de olan askılı raf sistemleri çift taraflı olarak da tasarlanabilmektedir. Portatif de olabilmesi bakımından her anlamda patriklik kazandırması hem üretici için hem kullanıcı için patriklik sağlayabilmektedir. Kolayca üretebilmesi kullanıcın askılı raf sistemleri planlaması ve sonrasında siparişinden sonra kısa sürede üretilebilmekte ve kolayca, hızlıca montajı yapılabilmektedir. Tüm bu avantajlarının yanında görsel olarak da modern ve şık bir görünüm kazandırmaya dolayısı ile de askılı raf sistemleri bulunan mağazaya ayrıcalık kazandırmaya yardımcı olmaktadır.

Askılı raf sistemleri için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta çalışılacak raf sistemleri firmasının işinde uzman, tecrübeli ve kullanıcının tüm isteklerine alternatif sunabilen kaliteli bir hizmet sunmasıdır.

Tümü